LOGO-IYT.png

AASTA MIS

MUUDAB SU ELU!

Aasta aega tasuta joogat,

kui alustad nüüd!

IMG_20200614_145857.JPG
Ma kutsun sind 21 päevasele väljakutsele!
Alusta iga hommik selle lühikese 20 minutise tasuta videoga.

Aitäh!

JUULI - AUGUST

 

See kevad tuli teisiti. Kogu maailmas. Sina tundsid seda. Mina tundsin seda. Maailm muutus ja ka sina. Ma kutsun sind täielikku transformatsiooni. Iseendani, rahuni, õnneni. Alustades väikeste sammudega ja kui sa soovid, siis jätkates juba suurte hüpetega. Esimene samm on alates 08. juulist praktiseerida 21 päeva järjest regulaarselt joogat (võid ka alustada paar päeva hiljem või varem). Kingituseks saad 21 päeva lõppedes uue video, millega saad juba terve aasta tasuta iseseisvalt edasi praktiseerida.

 

Et sind motiveerida tõesti igal hommikul joogatama, teeme nii, et peale praktikat tee lühike sissekanne märkmikusse, diktofoni, sotsiaalmeediasse või mida iganes sulle meeldib kasutada, et jälgida oma arengut. See ei pea olema üldse pikk, piisab ka ühest lausest, või kui tahad, kirjuta terve lehekülg.

 

Igal kolmapäeval saadan sulle väikese motivatsiooni kirja koos uue lihtsa ülesandega. Et sa ikka tegelikult ka seda kõike teeksid, siis palun sul mulle vastu saata oma selleks hetkeks tehtud sissekanded. Kui sa kirjutasid märkmikusse, siis pildistad, või saadad diktofoni või elektroonilise sissekande. Või kui sa jagad oma teekonda sotsiaalmeedias, siis kindlasti kasuta #itsyogatallinn ja @itsyogatallinn ning saada mulle lihtsalt oma Instagrammi kasutaja nimi.

 

Kui oled kõik teinud nii nagu ma ülal kirjeldasin, siis tean, et oled tõesti ja päriselt valmis sügavaks teekonnaks. Siis saadan sulle uue video ja lisaks sellele oled ka terve august oodatud tasuta It's Yoga Tallinn tundidesse. Jah, täpselt nii, sa lugesid õigesti. Ma usun, et me saame kõik panustada sellesse, et maailm oleks veel ilusam koht ja minu viis on see.

P.S. Kui mõni päev jääb vahele, siis ma ei pahanda. Jätka ikka ja kirjutadki täpselt nii ausalt, nagu sul see 21 päeva jooga praktikat välja tuli. 

image0%20(1)_edited.jpg

SEPTEMBER - APRILL

 

Septembriks oled sa valmis, et ühineda pikema koolitusega. Me kohtume 8 kuud järjest igas kuus ühel nädalavahetusel.

 

Lisaks oled oodatud nende kaheksa kuu jooksul praktiseerima It's Yoga Tallinna joogatundides täiesti tasuta.

 

Kõik kes registreerivad koolitusele enne 1. augustit või võtavad osa 21 päeva väljakutsest, saavad koolituse täishinnast 500€ soodustust.

MAI - JUUNI

 

Kui peale koolitust tunned, et tahaksid oma elu siduda täielikult joogaga, siis kõik koolituse lõpetanud on oodatud praktikale, peale mida saad juba regulaarselt tunde anda.

 

Ma tean, nüüd sa küsid, et oot-oot, mis koolitusest sa räägid? Ma tahtsin lihtsalt seda jooga videot ja tasuta kodus joogatada! Muidugi! Saadan sulle kohe video! Keri kiri üles tagasi ja pane oma e-mail minu poole teele.

 

Armastusega,

Marilyn

C2.jpg

Viru tänav 3, 10140 Tallinn, Estonia

It's Yoga Tallinn