Tue, Sep 17 | It's Yoga Tallinn

Modified Primary Series - Jooga alustajad - Yoga start

Registration is Closed
Modified Primary Series - Jooga alustajad - Yoga start

Time & Location

Sep 17, 2019, 7:15 PM – 8:15 PM
It's Yoga Tallinn, Viru 3-4, Tallinn, Estonia

About the Event

English description below. 

It's Yoga Tallinn joogaklubi Vanalinnas saab aastaseks ja kutsub uusi huvilisi sünnipäeva nädalal tasuta tundidesse. Kui sa ei ole varem meie juures käinud, siis sellel nädalal on sul võimalus tulla ja proovida erinevaid tunde.

Tasuta sissepääs uuele õpilasele kehtib vaid ette registreerimisel meie koduleheküljel.

It's Yoga Tallinn on ainuke ametlik The Rocket® joogastuudio Eestis. The Rocket on Ashtanga joogast inspireeritud seeria mille pani kokku It's Yoga kooli asutaja Larry Schultz. Dünaamiline ja kiire tempoga seeria, mis sobib igas tasemes õpilastele, järgides sealjuures jooga traditsioone. Lisaks Ashtanga joogale saab It's Yoga Tallinnas praktiseerida veel seljajoogat ja yin joogat.

Tund võib toimuda nii inglise kui ka eesti keeles vastavalt õpetajale, kui ka vastavalt õpilaste vajadusele. Kui on lisa küsimusi, siis kirjuta meile.

See tund on sulle, kes sa oled tundnud kutset joogale, aga ei ole veel julgenud kohale tulla. Tule nüüd Modifitseeritud Esimene Seeria ehk MPS, mis on kõigile sobilik olenemata, kas oled varem joogaga kokku puutunud või mitte. Tundi juhendab Kadri Barclay.

It's Yoga Tallinn is celebrating its first birthday and inviting new students to try out our classes for free. Free entrance is valid only for new students and if you register at our homepage! 

It's Yoga Tallinn is the official home of The Rocket® in Tallinn, Estonia. Larry Schultz, the founder of It’s Yoga®, created The Rocket® Routines, a series of postures based on a modification of the traditional Ashtanga Vinyasa Yoga primary and intermediate series. The perfect marriage of tempo and sequence. The Rocket® is designed to wake up the nervous system while promoting a spirit of change and freedom in the practice. Besides Ashtanga Vinyasa Yoga, we also practice yin yoga and Spine Balance.  

The classes are in English or Estonian according to the teachers and the needs of the students.

Ashtanga Vinyasa Modified Primary Series (MPS) is an hour-long practice and it is suitable for all level students. The class is facilitated by Kadri Barclay.

Registration is Closed

Share This Event