Fri, Jul 31 | Väe Talu

Ööpoole Jooga Retriit

Registration is Closed
Ööpoole Jooga Retriit

Time & Location

Jul 31, 2020, 6:00 PM – Aug 02, 2020, 1:00 PM
Väe Talu, Abaja, Järva County, Estonia

About the Event

Jooga, lõhna teraapia 🌺  ja praktilised enesejuhtimise vahendid ootavad Sind, et saaksid sügiseks ennast väielikult valmis seada. 

August on viljalõikus kuu. See on viljade küpsemise, koristamise ja maitsmise kuu. Täiuslik aeg, et lubada endal olla, areneda ja nautida 👑  Augusti kuu on rahvakeeli ka mädakuu - võimalus lasta hävida kõigel sellel, mis sind enam ei teeni, et uus ja väärtuslik saaks uuesti kasvama hakata. Ka kasvav kuu toetab rahvasuu järgi just seda, et asjad, mis saavad selles vahemikus tehtud, jäävad püsima. Miks ka mitte uus harjumus jooga näol.

Suve süvi Sulle, kes sa tahad ennast laadida uue energiaga  Seada uued eesmärgid järgnevaks rännakuks planeedil Maa. Esimest korda toimuv jooga laager, kus saad ennast lülitada välja argi sündmustest ja lülitada sisse intuitsiooni. 

Suurepärast vegan toitu, mis lubab su kehal puhata ja väestuda pakub KOKONAT! 🥗  Reede õhtul. 🍉  Laupäeval 3 korda. 🥑 Pühapäeva hommikul. 

Kaasa võta: 

✨  Joogatamiseks mugavad riided ja soovi korral joogamatt. Laupäeval toimub lühike jooga asendite õppimine, kus on võimalus teha oma isiklikule matile joonised, mis aitavad sul ka edaspidi joogatada. Kui oma matti ei ole, siis pole hullu, ka kohapeal on kõik joogatamiseks vajalik olemas. 

✨  Päevik, ja kirjutus vahend, et teha märkmeid. Päeviku sisse kandeid on soovitav teha peale igat jooga tundi rahulikult vaikuses. Grupi vestluste ajal on võimalus oma mõtteid ringis jagada, kui tegeleme spirituaalsest psühholoogia koolist pärit enesejuhtimis vahenditega tutvumisega.

✨ Pesemisvahendid.

✨ Magamiskott. Ööbimine toimub VÄE TALUS kas mattidel magamiskottides ja majas sees 🏡  või kes soovivad privaatsemalt ööbida, siis saab Väe talu hoovis ka telkida ⛺️ 

✨ Väe talu ümbreses on võimalus jalutada ja ammutada väge loodusest, seega võta kaasa ka porise pinnase jaoks sobivad jalanõud ja sääskede eest kaitsvad üle riided.

Väe talu asub Järvamaal Abaja külas (Tallinnast ca 1,5h kaugusel) 🚘  Saadan Sulle enne laagri toimumist täpsemad juhised. Kui vajad abi transpordiga, kirjuta mulle!

Jooga retriidi investeering on 200€✨  koha kinnitab ettemaks 100€ enne 15.07.2020 ✨ 

Registreerimiseks kirjuta ✍️ marilyn.jurman@gmail.com

Armastusega,

Marilyn

Registration is Closed

Share This Event