Sat, Aug 31 | It's Yoga Tallinn

Teadveloleva vanemluse (mindful parenting) 8-nädalane kursus

Registration is Closed
Teadveloleva vanemluse (mindful parenting) 8-nädalane kursus

Time & Location

Aug 31, 2019, 11:00 AM – 2:00 PM
It's Yoga Tallinn, Viru 3-4, Tallinn, Estonia

About the Event

Teadveloleva vanemluse kursusel õpitakse varasemast järjepidevama tähelepanuga märkama käesoleva hetke kogemust. Rõõmsa huvi ja sõbralikkuse harjutamise toel on kursusel osalenud vanemad ühelt poolt rohkem kohal vanemaks olemise ilusates hetkedes ning teisalt tulevad paremini toime vanemlusega kaasneva stressi ja raskustega.

Kursus aitab saada paremat kontakti iseendaga ja oma sisemise tarkusega, seega kursusel ei õpetata vanemlikke oskusi. Küll aga õpitakse paremini tähele panema oma käitumise- ja mõtlemisemustreid, nägema nende päritolu enda lapsepõlves ja hilisemates kogemustes, suhtuma neisse huvi ja sõbralikkusega ning soovi korral neid läbi teadlike valikute ka muutma.

Kursusel käsitletavate teemade seas on näiteks enda eest hoolitsemine, oma kehaga parema kontakti saamine, lapsepõlvest pärit skeemide äratundmine, piiride seadmine ja konfliktidega toimetulek.

Susan Bögelsi ja Kathleen Restifo poolt loodud programm (Mindful Parenting, 2014) aitab vähendada vanemliku stressi, nii vanemate kui ka nende laste psüühilisi probleeme, parandab oluliselt lapsevanemate koostööd lastekasvatamisel ja suurendab vanema enda tajutud suutlikkust lapse kasvatamisel.

TOIMUMISAEG ja KOHT:

8-nädalane kursus toimub alates 31.augustist kuni 19.oktoobrini laupäeviti kell 11-14 It's Yoga Tallinn joogaklubi ruumides aadressil Viru 3-4 (Tallinn).

Osalemispanus on kogu kursuse eest 250€, kahele samast perest osalevale vanemale kokku 400€.

Kursuse läbiviija on psühholoog ja perenõustaja Gea Grigorjev (gea@geaaeg.ee, www.geaaeg.ee)

REGISTREERUMINE:

Registreerumumiseks tuleb täita allolev vorm hiljemalt 23.08.19

https://forms.gle/BGDTuuGXEsczVcKv8

Registration is Closed

Share This Event